Mark Moto - Ściągacze tulei, tulejek, do sworzni
 
  • sciagacz_tulei_tylnego_wahacza.jpg
  • sciagacz_tulei_tylnej_belki1_duze.jpg
  • sciagacz_tulei_tylnej_belki2_duze.jpg
  • sciagacz_tulei_tylnej_belki3_duze.jpg
  • sciagacz_tulei_tylnej_belki5_duze.jpg
  • sciagacz_tulei_tylnej_belki6_duze.jpg
  • sciagacz_tulei_wahacza.jpg
  • war170d.jpg
  • war171d.jpg
 

Ściągacze tulei, tulejek, do sworzni

Ściągacze to wyjątkowo użyteczne narzędzia. Ściągacze są to mechaniczne narzędzia używane w ściąganiu sworzni, tulei, tulejek oraz innych części mechanizmów. Ułatwiają one prace w każdym warsztacie, nie tylko samochodowym, dużym i profesjonalnym, ale również w małym i przydomowym. Ściągacze przydadzą się domowym majsterkowiczom, ale również nawet najbardziej wymagającym profesjonalistom.

Wśród ściągaczy możemy znaleźć ściągacze tulei i ściągacze tulejek, które służą do montowania i demontowania tulei i tulejek gumowych i metalowo-gumowych w zawieszeniach samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ściągacze do sworzni, które służą do zdejmowania sworzni kulistych i przegubów. Ściągacze do sworzni można podzielić ze względu na konstrukcje na dźwigniowe lub też dźwignia-widelec.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ściągaczy. Gwarantujemy wysoką jakość produktu oraz jego długoletnią żywotność. Ściągacze najwyższej jakości ułatwiają i usprawniają pracę w warsztacie.

 

Katalog produktów

Zapraszamy do pobrania naszego nowego katalogu produktów.

Katalog zawiera najświeższe informacje o naszych dostępnych produktach, zdjęcia, opisy i wiele więcej. Znajdziesz u nas to czego potrzebujesz - napisz do nas, a przygotujemy oferte.

 

Kontakt

mapka

MARK-MOTO

ul. Mieszka Starego 26
42-200 Częstochowa


tel/fax: (34) 365-80-37
Skype: sklep_370

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Godziny otwarcia:

7.00 - 16.00 pon-pt

8.00 - 12.00 sobota

 

 

 

 
 
 

O nas

Jesteśmy firmą z 25 letnią tradycją - tworzymy narzędzia od 2007 roku. Tworzymy najlepszej jakości narzędzia danej klasy - są to nasze indywidualne projekty. Pomagamy uporać się z wieloma problemami za pomocą naszych narzędzi.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą - napisz do nas a chętnie rozważymy formę współpracy. Chętnie nawiążemy kontakt ze sklepami stacjonarnymi, dystrybutorami narzędzi samochodowych.

Referencje

Posiadamy referencje od naszych sprzedawców, dystrybutorów oraz firm które użytkują już wiele lat nasze narzędzia. Jeśli chcesz poznać szczegóły, napisz do nas.

 

Mark-Moto Częstochowa