Zestawy do demontażu wtryskiwaczy
 
  • adapter_do_wyciagania_pompowtryskiwaczy_duze.jpg
  • zestaw_do_wybijania_wtryskiwaczy.jpg
  • zestaw_do_wybijania_wtryskiwaczy1.jpg
  • zestaw_do_wybijania_wtryskiwaczy2.jpg
  • zestaw_do_wymontowywania_spryskiwaczy_duze.jpg
 

Zestawy do demontażu wtryskiwaczy


Firma Mark-Moto prezentuje produkty z kategorii zestawy do demontażu wtryskiwaczy. Zapewniamy narzędzia najwyższej jakości oraz w niskiej cenie.  Tylko u nas dostaniesz produkty w tak wysokiej jakości.

 

Tylko u nas kupisz części projektowane, wytwarzane u producenta. Tylko Polskie produkty.

 

W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia do wyciągania wtryskiwaczy paliwa za pomocą specjalnej złączki zespolonej z młotkiem bezwładnościowym oraz  przyrządy służące do bezpiecznego zakładania i zdejmowania podkładek z tego rodzaju elementów w głowicy silnika. Jeżeli uszczelnienie wtryskiwacza funkcjonuje prawidłowo, po odkręceniu mocowania tego elementu z łatwością można go wyciągnąć z gniazda w głowicy. Kiedy jednak przepuszcza gazy z komory spalania, wokół wtryskiwacza zaczyna gromadzić się nagar. W przypadku wypełnienia nagarem szczeliny pomiędzy obudową wtryskiwacza, a jego gniazdem w głowicy, przesunięcie wtryskiwacza ulega zablokowaniu. W takiej sytuacji można zastosować specjalny ściągacz udarowy lub użyć zestawu do mocno zakleszczonych wtryskiwaczy.

 

Jeśli masz pytania - napisz do nas, a odpowiemy na każde pytanie.

 

Katalog produktów

Zapraszamy do pobrania naszego nowego katalogu produktów.

Katalog zawiera najświeższe informacje o naszych dostępnych produktach, zdjęcia, opisy i wiele więcej. Znajdziesz u nas to czego potrzebujesz - napisz do nas, a przygotujemy oferte.

 

Kontakt

mapka

MARK-MOTO

ul. Mieszka Starego 26
42-200 Częstochowa


tel/fax: (34) 365-80-37
Skype: sklep_370

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Godziny otwarcia:

7.00 - 16.00 pon-pt

8.00 - 12.00 sobota

 

 

 

 
 
 

O nas

Jesteśmy firmą z 25 letnią tradycją - tworzymy narzędzia od 2007 roku. Tworzymy najlepszej jakości narzędzia danej klasy - są to nasze indywidualne projekty. Pomagamy uporać się z wieloma problemami za pomocą naszych narzędzi.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą - napisz do nas a chętnie rozważymy formę współpracy. Chętnie nawiążemy kontakt ze sklepami stacjonarnymi, dystrybutorami narzędzi samochodowych.

Referencje

Posiadamy referencje od naszych sprzedawców, dystrybutorów oraz firm które użytkują już wiele lat nasze narzędzia. Jeśli chcesz poznać szczegóły, napisz do nas.

 

Mark-Moto Częstochowa